Drodzy Czytelnicy!

          Od czasu do czasu na forach internetowych pojawiają się oszczercze opinie na temat naszej sali weselnej . Niektóre są tak prymitywne i tendencyjne, że gołym okiem widać o co chodzi. Inne są bardziej wyrachowane. Piszą je “życzliwi”ludzie, sfrustrowana konkurencja, którą boli to że jesteśmy salą młodą a radzimy sobie tak jak byśmy byli na rynku co najmniej 20 lat.
          Przypominamy wszystkim naszym przyszłym i obecnym Gościom , iż w czasie naszego krótkiego funkcjonowania mozolnie wyrobiliśmy sobie dobrą renomę. Przygotowywaliśmy przyjęcia m.in. huczne wesela dla naszych Gości, uroczystości dla polityków, burmistrzów, księży, prezesów dużych instytucji itd
 
         
W
szystkim naszym “sympatykom” przypominamy, iż nikt nie jest anonimowy w internecie. Za zniesławienie, pomówienie, oszczerstwo osoby, grupy lub instytucji, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na stratę zaufania potrzebnego do prowadzenia działalności zagrożony jest karą grzywny albo karą ograniczenia wolności na podstawie art.212 § 1 kodeksu karnego. Sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo karze pozbawienia wolności do roku jeżeli pomawia innych za pomocą środków masowego przekazu np. internetu ( art. 212 § 2k.k.).
          Ponieważ, nie mamy nic do ukrycia zapraszamy wszystkich zainteresowanych do osobistego odwiedzenia naszej sali weselnej. Pokażemy wszystko i z przyjemnością odpowiemy na pytania.

Właściciele sali weselnej Crystal

container bottom